O firmie


 Nasza kwiaciarnia istnieje od 1986 roku. W ciągu tych lat działalności zyskaliśmy wielu stałych klientów i dobrą renomę. U nas otrzymasz przepiękne kompozycje kwiatowe układane w oparciu o najmodniejsze trendy florystyczne, a także własną inwencję twórczą. Nasze bukiety wyróżniają się wśród innych, gdyż wykonane są ręką florystek z wieloletnią praktyką i wysoką renomą wśród okolicznych odbiorców detalicznych.
           Jesteśmy w stanie podołać wszelkim nietypowym zamówieniom, a także wykonujemy bukiety z " charakterem " - tzn. z elementem przewodnim mocno związanym z osobą, której kwiaty mają być wręczone.
           Jeśli zamierzają Państwo złożyć życzenia gratulacje, podziękowania swoim partnerom biznesowym lub sprawić miłą niespodziankę swoim bliskim w najodleglejszych zakątkach świata prosimy o kontakt z naszą firmą, wiarygodnego i doświadczonego dostawcy kwiatów.Doręczony bukiet wraz z życzeniami od Państwa na pewno sprawi niezapomnianą radość. Mogą Państwo przyjść osobiście lub złożyć zamówienie telefonicznie. Prezentowane kwiaty to tylko niektóre z naszych propozycji. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego celem poznania państwa oczekiwań. Ceny realizowanych usług ustalane są indywidualnie do każdego zamówienia. Podyktowane jest to zmianami w cenniku związanymi z sezonowością kwiatów, jak też ułatwi proponowanie korzystnych rabatów. Przy większych lub systematycznych zamówieniach oferujemy konkurencyjne ceny.
           Proponujemy Państwu kompleksową obsługę imprez weselnych począwszy od doboru bukietu ślubnego do urody oraz kreacji Panny Młodej po wystrój samochodu, dekorację kościoła oraz sali weselnej. Nasze bukiety ślubne są wykonywane z ogromną precyzją i cechuje je oryginalność i finezja. Do wystroju wnętrza kościołów mamy dla Państwa kilka propozycji dekoracji kwiatowych zarówno z żywych jak i sztucznych kwiatów. 
           W naszej ofercie znajduje się również oprawa kwiatowa imprez bankietowych, konferencji oraz komunii i chrzcin. Dostarczamy także kwiaty pod wskazany adres.
POLITYKA PRYWATNOŚCI
           Podawane przez Państwa dane osobowe podlegają szczególnej ochronie w naszej firmie, zapewniając całkowitą prywatność i bezpieczeństwo. Wszystkie dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zlecenia i nie są udostępniane osobom niepowołanym. Odbiorca pozna dane osoby zamawiającej tylko wówczas gdy będą one widniały na bileciku, dołączanym do przesyłki.
TERMINY I WARUNKI DORĘCZANIA
           Bukiet zamówiony i opłacony przez Państwa może być doręczony już w ciągu 2 godzin tego samego dnia na terenie Opola i okolic. Staramy się aby na terenie kraju kwiaty zostały dostarczone w 4 godzinnym przedziale czasowym, obejmującym wskazaną godzinę. Nie gwarantujemy dokładnej godziny doręczenia, szczególnie w dni takie jak: Walentynki, Dzień Kobiet i Dzień Matki.

           Gwarantujemy dokładne godziny doręczenia kwiatów w przypadku śubu lub pogrzebu. W przypadku nieobecności odbiorcy, kurier zostawia wiadomość o przesyłce kwiatowej z prośbą o kontakt telefoniczny z kwiaciarnią celem umówienia się na dostarczenie kwiatów w dogodnym dla obu stron terminie.


GODZINY OTWARCIA: 
... 


DORĘCZENIE KWIATÓW: 
... 


WARUNKI DOSTAWY: 
... 


KWIATY: 
... 

Dodatki mogą być zamówione tylko razem z kwiatami. Długość róż: krótkie róże (40 cm) średnie róże (60-70 cm) długie róże (90-100cm).


REKLAMACJE:
...
Zwróć szczególną uwagę na poprawność wpisywanych przez Ciebie danych. Nieprawidłowości w zamówieniu wynikające z błędnie wpisanych danych odbiorcy albo Twoich danych kontaktowych nie będą stanowić podstawy do złożenia reklamacji. Reklamacje na świeżość kwiatów mogą być złożone jedynie w ciągu 3 dni od daty realizacji zamówienia.